Senior Java fejlesztő

  • Budapest
  • IT
  • Teljes munkaidő

Az alábbi feladatokkal várunk:

  • Fejlesztési igények/feladatok megértése, tervezése, megoldása, dokumentálása
  • A feladatok időben történő leszállítása, határidők nyomon követése
  • A megoldásban résztvevő fejlesztők munkájának koordinálása
  • Szoros együttműködés a termékmenedzserrel, IT biztonság és az üzemeltetési területtel a szoftverfejlesztési életciklus minden szakaszában
  • Fejlesztési módszertanok, eljárások és alkalmazott technológiák naprakész ismerete, követése, alkalmazása
  • Code review lefolytatása és javaslatok tétele a kód átalakítására
  • Junior kollégák tanítása, mentorálasa

Jelentkezz hozzánk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Java EE technológiák átfogó ismerete
  • Egyéb technológiák: EJB, Alkalmazás szerver ismerete (JBOSS/Wildfly, Payara), JFS (PrimeFaces), JMS
  • Egyéb programok ismerete: Idea, PrimeFaces, MAVEN3, Jenkins
  • Alapos adatbázis kezelési ismeretek (PostgreSQL)
  • GIT vagy más verziókezelő magas szintű ismerete
  • Ticketing rendszer ismerete
  • SCRUM agilis SW-fejlesztői módszertan ismerete
  • Gyakorlati tapasztalat fejlesztői csapat vezetésében
  • 5+ éves releváns szakmai tapasztalat

Kívánt jellemvonások:

  • Folyamatos innováció a szoftverfejlesztés területén
  • Önálló komplex feladatok/problémák átlátása és megoldása
  • Csapatmunkában való részvétel

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Architektúra-tervezés módszertanok ismerete
  • IT stratégia, alapelvek kialakításában szerzett tapasztalat
  • Ismeri a vonatkozó törvények és rendeletek hatását a banki informatikai rendszerekre
  • Tapasztalattal rendelkezik az Informatikai területen és / vagy a bankszektorban

Amit kínálunk:

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet
  • Kellemes, kulturált munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónapos próbaidő)
  • Személyre szabható Cafeteria juttatás a belépés napjától
  • Csatlakozási lehetőség mobiltelefon flottába
  • Céges programok és csapatépítő rendezvények
  • Minden hónapban egyszer közös reggeli
  • Dolgozói ajánlási program
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Munkavállalói résztulajdonosi program

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod - „ Senior Java fejlesztő ” tárgy megadásával - a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást az Adatvédelem menüpontban a "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű dokumentum tartalmazza.