Tesztelő

  • Budapest
  • IT
  • Teljes munkaidő

Főbb feladatok:

  • Automata, manuális tesztek tervezése, létrehozása;
  • automata, manuális tesztek végrehajtása és adminisztrációja;
  • teszteredmények dokumentációja és kiértékelése;
  • tesztelési folyamatok támogatása;
  • hibajegyek kezelése, követése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Legalább 2-3 éves manuális tesztelésben szerzett tapasztalat;
  • legalább 2-3 éves automata tesztelésben szerzett tapasztalat;
  • UI tesztautomatizálási tapasztalat;
  • tesztelési életciklus mély ismerete, beleértve a tesztelés előkészítését, a teszttervezést, a tesztelés végrehajtását és a tesztértékelést;
  • szoftver minőségbiztosítás legjobb gyakorlatainak és módszertanainak ismerete;
  • ticketing rendszerek ismerete;
  • 2-3 éves bankszakmai tapasztalat;
  • megbízhatóság, önállóság, felelősségteljes munkavégzés;
  • aktív társadalmi szerepvállalás;
  • elkötelezettség a tudatosság és felelős gondolkodásmód iránt;
  • jó kommunikációs és együttműködő készség.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség;
  • SQL ismeret;
  • ISQB vizsga;
  • angol nyelvtudás (írásban és szóban).

Amit kínálunk:

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
  • értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
  • kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
  • lehetőség otthoni munkavégzésre;
  • személyre szabható Cafeteria juttatás
  • csatlakozási lehetőség mobiltelefon flottába
  • határozatlan idejű munkaviszony (3 hónapos próbaidő);
  • élet- és balesetbiztosítás;
  • céges programok és csapatépítő rendezvények;
  • minden hónapban egyszer közös reggeli;
  • dolgozói ajánlási program;
  • munkavállalói résztulajdonosi program.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és úgy látod, hogy megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küld el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet - "Manuális tesztelő" tárgy megadásával -, bérigényed feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást az Adatvédelem menüpontban a "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű dokumentum tartalmazza.