Mikrovállalati tanácsadó

  • Budapest
  • Fiókhálózat
  • Teljes munkaidő

Az alábbi feladatokkal várunk:

  • A Bank mikro -, kisvállalati termékeinek és szolgáltatásaink teljes körű értékesítése (számla- és hiteltermékek, valamint az ahhoz kapcsolódó egyéb szolgáltatások)
  • Akvizíciós tevékenység
  • Az ügyfelek kiszolgálása, tájékoztatása, igényeik feltérképezése, kapcsolattartás
  • Számlavezetett vállalati ügyfelek kezelése, kiszolgálása
  • Hiteltanácsadás

Jelentkezz hozzánk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Ügyfélkiszolgálásban szerzett tapasztalat, akár lakossági ügyfélkörben
  • Akvizíciós tevékenységben való jártasság
  • Értékesítési szemlélet és képesség
  • Meggyőző kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság, pontos, precíz munkavégzés
  • Felsőfokú gazdasági végzettség

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Proaktív személyiség
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • Bármilyen területen szerzett banki tapasztalat

Kívánt jellemvonások:

  • Etikus, toleráns, magas erkölcsi normák szerint él
  • Érzékeny a társadalmi és civil ügyek iránt
  • Motivált, szereti a szakmáját és az ügyfeleket
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Megbízható, felelősségteljes
  • Precíz, hatékony a probléma és konfliktuskezelésben

Amit kínálunk:

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet
  • Kellemes, kulturált munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónapos próbaidő)
  • Személyre szabható Cafeteria juttatás a belépés napjától
  • Csatlakozási lehetőség mobiltelefon flottába
  • Céges programok és csapatépítő rendezvények
  • Minden hónapban egyszer közös reggeli
  • Dolgozói ajánlási program
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Munkavállalói résztulajdonosi program

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod bruttó bérigény megjelöléssel és a „Mikrovállalati tanácsadó” tárgy megadásával a karrier@magnetbank.hu e-mail címre. ⁣

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást az Adatvédelem menüpontban a "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű dokumentum tartalmazza.