Sales controlling szakértő

  • Budapest
  • Termékfejlesztés
  • Teljes munkaidő

Főbb feladatok:

  • a Bank értékesítési területeinek teljesítményét elemző riportok készítése;
  • rendszeres/eseti riportok és elemzések készítése;
  • az értékesítési területek kontrolling mérési, elemzési módszereinek kialakítása, működtetése, fejlesztése;
  • részvétel az éves üzleti tervek elkészítésében, a várható tervteljesítés (forecast/pipeline) kalkulációjában;
  • riportokkal kapcsolatosan felmerült kérdések kezelése;
  • termékhasználathoz kapcsolódó riportok, elemzések készítése, termékfejlesztés munkájának támogatása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdasági, pénzügyi, kontrolling);
  • minimum 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • MS Office magas szintű ismerete (kiemelten Excel, PPT);
  • analitikus képesség, összefüggések gyors átlátása;
  • proaktív hozzáállás;
  • csapatmunkára való alkalmasság;
  • terhelhetőség;
  • precíz, minőségi munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Power BI / makrók ismerete;
  • Microsoft MySQL ismerete.

Amit kínálunk:

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre;
  • A tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Csapatmunka mellett önálló, felelős munkavégzés biztosítása;
  • Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónapos próbaidő);
  • Élet- és balesetbiztosítás;
  • Céges programok és csapatépítő rendezvények;
  • Minden hónapban egyszer közös reggeli;
  • Dolgozói ajánlási program;
  • Munkavállalói résztulajdonosi program.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és úgy látod, hogy megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küld el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet - "Sales controlling szakértő" tárgy megadásával -, bérigényed feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást az Adatvédelem menüpontban a "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű dokumentum tartalmazza.