Vállalati hitelkezelési csoportvezető

Főbb feladatok:

• A Vállalati Hitelkezelési csoport szakmai felügyelete, motiválása, a hatékony munkavégzéshez szükséges feltételek biztosítása;
• A Bank hitelezéssel kapcsolatos, kockázati keretszabályainak kialakítása és karbantartása;
• A kockázatkezelési, szerződésírási és monitoring folyamat kialakítása, optimalizálása és menedzselése;
• Kockázatkezelők által készített kockázatkezelői vélemények felülvizsgálata, véleményezése és jóváhagyása a delegált kompetencia erejéig;
• Részvétel a Hitelbizottsági üléseken és a kockázatkezelői vélemény képviselete a döntések során
• A hitelezési rendszer-, termék- és folyamati fejlesztési projektekben történő részvétel, kockázati szempontok képviselete, szakmai támogatás nyújtása.

A munkakör betöltésének feltételei:

• Egyetemi, főiskolai végzettség pénzügyi, banki területen;
• Minimum 3-5 éves releváns szakmai és emellett legalább 2 éves vezetői tapasztalat;
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, stressz-tűrés és problémamegoldó képesség;
• Analitikus, lényeglátó, konstruktív gondolkodás;
• Megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés;
• Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség.

Előnyt jelent:

• Középfokú, aktív angol nyelvtudás.
• Követeléskezelési tapasztalat.

Amit kínálunk:

• Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
• Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
• Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
• A tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség;
• Csapatmunka mellett önálló, felelős munkavégzés biztosítása.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Vállalati hitelkezelési vezető” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

(Szükséges elfogadni a továbblépéshez.)