Vállalati hitelelemző, monitoring munkatárs

Főbb feladatok, amivel várunk:

• Hitel-előterjesztéshez kockázatkezelői vélemény készítése;

• Ágazati elemzések készítése a Bank portfóliójára tekintettel; ágazati, piaci ügyfélfigyelés;

• Monitoring feladatok ellátása a Kockázatkezelés részéről;

• Havi és negyedéves monitoring jelentések, portfólió elemzések készítése a Vezetőség részére;

• Projektfinanszírozással kapcsolatos ügyletek portfóliójának figyelemmel kísérése, cash-flow tervek felülvizsgálata;

• Ügyfelek éves beszámolóinak elemzése;

• Szabályzatok felülvizsgálata, javaslattétel új elemek bevezetésére.

Rendelkezz az alábbi feltételekkel:

• Egyetemi, főiskolai végzettség pénzügyi, számviteli, banki területen;

• Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat;

• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, stressztűrés és problémamegoldó képesség;

• Analitikus, lényeglátó, konstruktív gondolkodás;

• Megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés;

• Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség.

Előnyt jelent:

• Középfokú, aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk számodra:

• Barátságos légkör, elkötelezett csapat;

• Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;

• Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;

• A tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség;

• Csapatmunka mellett önálló, felelős munkavégzés.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Vállalati hitelelemző, monitoring munkatárs” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

(Szükséges a továbblépéshez.)