Vállalatfinanszírozási csoportvezető

Főbb feladatok, amivel várunk:

•    Vállalati ügyfélakvizíció
•    Hitelértékesítés KKV ügyfelek részére
•    Kapcsolattartás a meglévő KKV ügyfélkörrel
•    Részvétel a vállalatfinanszírozási terület vezetői feladatainak ellátásában
•    Hitelügyletek előterjesztése;
•    Szerződéskötés lebonyolítása;
•    Időszaki monitoring;
•    Kapcsolattartás a bankfiókokkal.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

•    Szakirányú felsőfokú iskolai végzettség (pénzügyi/gazdasági területen);
•    Minimum 5 év bankszakmai gyakorlat (vállalatfinanszírozás területen);
•    Minimum 1 éves vezetői tapasztalat;
•    Tárgyalóképes angol nyelvismeret;
•    Széles ügyfélkapcsolati rendszer;
•    Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés;
•    Gyorsaság, precizitás, önállóság;
•    Kiváló kommunikációs képesség, proaktivitás;
•    Jó problémamegoldó, elemző és döntéshozó képesség.

Előnyt jelent:

•    Zöldenergiás projektek hitelezésében való jártasság;
•    Társadalmi vállalkozások ismerete;
•    Olasz nyelvtudás.

Kívánt jellemvonások:

•    Etikus, toleráns, magas erkölcsi normák szerint él;
•    Érzékeny a társadalmi és civil ügyek iránt;
•    Motivált, szereti a szakmáját és az ügyfeleket;
•    Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezik;
•    Megbízható, felelősségteljes;
•    Precíz, hatékony a probléma és konfliktuskezelésben.

Amit kínálunk:

•    Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
•    Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
•    Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
•    A tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség;
•    Csapatmunka mellett önálló, felelős munkavégzés biztosítása;
•    Versenyképes juttatási csomag.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed és a kiírási feltételeknek megfelelsz, fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével a „Vállalatfinanszírozási csoportvezető” tárgy megadásával a karrier@magnetbank.hu címre várjuk.

(Szükséges elfogadni a továbblépéshez.)