Üzleti intelligencia (BI) szakértő

Az alábbi feladatokkal várunk:

•    A Bank rendelkezésre álló adatforrás kihasználásának biztosítása az adatpiac működtetésén keresztül;
•    A Bank különböző szakmai területeinek (Jelentésszolgálat, Kontrolling, Kockázatkezelés) adatpiac használatának támogatása;
•    Aktív részvétel a controlling és jelentésszolgálati adatpiac fejlesztésében, kezelésének felügyeletében és az adatminőség biztosításában;
•    A jelentésekhez kapcsolódó ellenőrzések kialakítása, időszaki változások szakmai követése;
•    Részvétel a területet érintő projektekben és az új adatszolgáltatások (felügyeleti, controlling, számviteli) bevezetésének specifikálásában, tesztelésében adatpiaci oldalról.

•    Gazdasági/műszaki területen szereztél felsőfokú végzettséget (pénzügyi vagy számviteli ismeret előnyt jelent);
•    Hasonló banki területen van már 1-2 éves tapasztalatod, de a téma iránt érdeklődő és elkötelezett pályakezdők jelentkezését is várjuk;
•    Magas szintű Excel (Power BI) tudásod van;
•    Adatbázis kezelő és lekérdező eszközök ismerete (SQL);
•    Munkádat pontosan, felelősségteljesen végzed;
•    Képes vagy önállóan és célorientáltan megoldani problémákat.

Miért érdemes nálunk dolgozni:

•    Versenyképes jövedelem, céges laptop, távoli munkavégzésre való lehetőség;
•    Szakmai tudásodat folyamatosan fejlesztheted, a bank teljes működését nyomon követheted komplex feladatokon keresztül;
•    Közvetlen felettesed mentorként segíti a munkád;
•    Remek csapatban, közvetlen légkörben valósíthatod meg önmagad;
•    Nagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésére;
•    Megismerheted a hazánkban egyedülálló közösségi bank küldetését és értékeit.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Üzleti Intelligencia (BI) szakértő” tárgy megadásával, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

(Szükséges a továbblépéshez.)