Üzleti elemző fejlesztő / Business analyst

Főbb feladatok:

•    Üzleti folyamatok megismerése;
•    Társterületekkel, megrendelő területekkel folyamatos kapcsolattartás a felmerülő üzleti igények megismerésének céljából;
•    Megrendelő területek szakmai támogatása az üzleti igény kidolgozása során;
•    Megrendelő területek igényei alapján átfogó IT megoldás tervezése;
•    Üzleti igény feladatokra bontása a megvalósításban résztvevő IT terület számára;
•    Megvalósítástól a leszállításig az igények menedzselése, kontrolálása;
•    Fejlesztési dokumentációk készítése, véleményezése;
•    Dokumentálási feladatok elvégzése.

A munkakör betöltésének feltételei:

•    Min. 3 év vállalati oldalon szerzett szakmai tapasztalat;
•    Felsőfokú szakirányú végzettség;
•    2-5 év IT tanácsadói és/ vagy üzleti elemzői tapasztalat;
•    Ügyfélközpontú gondolkodás;
•    Megbízhatóság, precíz munkavégzés;
•    Jó kommunikációs készség írásban és szóban;
•    Proaktív, önálló munkavégzés;
•    Strukturált gondolkodás;
•    Can-do magatartás.

Előnyt jelent:

•    Tapasztalattal rendelkezik az Informatikai területen és / vagy a bankszektorban
•    AGILIS metodológia ismerete, módszertani tapasztalat
•    Üzleti elemző, rendszerszervezési és tesztelési módszertanok ismerete
•    UML ismerete és tapasztalat a használata során
•    SQL ismeretek (kezelés, lekérdezések írása)

Amit kínálunk:

•    Versenyképes fizetés;
•    Rugalmas munkaidő, home office lehetőség;
•    Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
•    Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
•    Szakmai kihívások, fejlődés.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Üzleti elemző fejlesztő” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

(Szükséges a továbblépéshez.)