Treasury mid office munkatárs

Főbb feladatok:

•    Kapcsolattartás a Bank számviteli, settlement és kockázatkezelési területeivel a Treasury operatív működése kapcsán;
•    Kimutatások készítése a Treasury terület portfoliójáról.
•    Limitek, szabályzatok figyelemmel kísérése, nyilvántartása, frissítésében közreműködés;
•    Új termék kialakításakor bevétel-kiadási számítások végzése, a döntések számszaki támogatása.

A munkakör betöltésének feltételei:

•    Felsőfokú közgazdász végzettség;
•    Min. 2-3 éves Treasury területen szerzett bankszakmai tapasztalat;
•    Treasury árfolyam- és kamatkockázatok kimutatásában jártasság;
•    Elmélyült gyakorlati számviteli tudás és IFRS ismeret;
•    Angol nyelv ismerete legalább társalgási szinten (írásban és szóban);
•    MS Office (Word, Excel) rendszerek magabiztos ismerete;
•    Terhelhetőség, rugalmasság;
•    Csapatmunkára való képesség;
•    Stressztűrő és konfliktuskezelési képesség;
•    Jó elemzői, döntési és problémamegoldó készség.

Előnyt jelent:

•    Treasury rendszerek, InfoRex ismerete;
•    Aktív társadalmi szerepvállalás;
•    Elkötelezettség a fenntarthatóság, a tudatosság és felelős gondolkodásmód iránt.

Amit kínálunk:

•    Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
•    Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
•    Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
•    A tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, hogy megfelelsz a fenti elvárásoknak, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod a - „Treasury mid office munkatárs” tárgy megadásával-, bérigény feltüntetésével a következő e-mail címre: karrier@magnetbank.hu

(Szükséges a továbblépéshez.)