Tesztelési vezető

Feladataid lesznek:

• Fejlesztési igények/feladatok megértése, szükséges tesztelési tervek/forgatókönyvek kidolgozása, dokumentálása;
• A megoldásban résztvevő tesztelők munkájának összefogása és koordinálása;
• A feladatok időben történő leszállítása, határidők nyomonkövetése;
• Egyedi alkalmazásokhoz tartozó funkcionális, end-to-end teszt forgatókönyvek végrehajtása;
• Tesztelési státuszok készítése, eredmények kiértékelése és riportálása;
• Szabályzások megírása és betartása;
• Junior kollégák tanítása, mentorálasa.

Mit várunk tőled:

• Analitikus és strukturált gondolkodást;
• Önálló munkavégzést;
• Proaktív hozzáállást;
• Tudj feladatokat/problémákat átlátni és megoldani.

Rendelkezz az alábbi ismeretekkel:

• Felsőfokú informatikai végzettség;
• JAVA EE technológiák;
• Egyéb technológiák: automata tesztelési eszközök;
• Adatbáziskezelés;
• Ticketing rendszer;
• Tesztmódszerek;
• Teszt management toolok, DevOps toolok, project plan toolok;
• Vonatkozó szabványok, standardek;
• 3+ éves releváns szakmai tapasztalat.

Előnyt jelenthet:

• SCRUM agilis SW-fejlesztői módszertan ismerete;
• Rendszerintegrációs projekt során szerezett tapasztalat.

Amit kínálunk:

• Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
• Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
• Feladatok, projektek komplexitása, szakmai fejlődési lehetőség;
• Csapatmunka mellett önálló, felelős munkavégzés.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod - „Tesztelési vezető” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

(Szükséges elfogadni a továbblépéshez.)