Szenior számviteli munkatárs

Főbb feladatok, amivel várunk:

• Közreműködik a Bank havi (IFRS szerinti) mérlegének zárásában, előállításában
• Elvégzi a havi, negyedéves zárások során a bankspecifikus, illetve IFRS főkönyvi feladások, valamint analitikus táblák egyeztetését;
• Elvégzi a havi, negyedéves zárások során a HAS főkönyvi feladások, valamint analitikus táblák egyeztetését;
• Rendszeresen ellenőrzi a HAS analitikus nyilvántartások és a főkönyv egyezőségét, felderíti az eltérések okait, és megszünteti az eltéréseket;
• Közreműködik a rendszerszervezési osztállyal az IFRS főkönyvi könyvelés előkészítésében;
• Közreműködik az adatszolgáltatás és controlling társosztályokkal az  analitikus és főkönyvi adatok elemzésében;
• Közreműködik a Bank éves beszámolójának elkészítésében;
• Feladata a könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás mind az előaudit, mind az éves audit során;
• Közreműködik a Bank társasági és iparűzési adó megállapításában
• Közreműködik a Bank új projekt feladatainak tesztelésében, főkönyv – analitika egyeztetéseiben.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

• Szakirányú, számviteli felsőfokú végzettség;
• IFRS mérlegképes könyvelő végzettség banki gyakorlatban is alkalmazott tudás.
• Minimum 3 év banki számvitelben szerzett tapasztalat;
• MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete;
• Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés;
• Gyorsaság, precizitás, önállóság;
• Kiváló kommunikációs képesség, proaktivitás;
• Jó problémamegoldó, elemző és döntéshozó képesség.

Előny jelent:

Controlling tapasztalat, SQL ismeret;
Aktív társadalmi szerepvállalás;
Elkötelezettség a fenntarthatóság, a tudatosság és felelős gondolkodásmód iránt.

Amit kínálunk:

Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
Komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség;
Remek csapatban önálló, felelős munkavégzés;
Gyönyörű munkakörnyezet inspiráló modern irodában az Andrássy úton.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Szenior számviteli munkatárs” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

(Szükséges elfogadni a továbblépéshez.)