Számviteli-pénzügyi munkatárs

  • Budapest
  • Számvitel és pénzügy
  • Teljes munkaidő

Mit érdemes tudnod a MagNet Bankról?

  • Több mint 25 éve működünk nyereségesen 100%-ig magyar magántulajdonban
    lévő kereskedelmi bankként.
  • A hazai bankpiacon - egyedülálló módon - közösségi bankként vagyunk jelen,
    a nemzetközi értékalapú bankokhoz (GABV) tartozunk.
  • 2019-ben elnyertük az Év Társadalmilag Felelős Bankja örökös díjat a
    Mastercard Év Bankja versenyen.

Új csapattagunk főbb feladatai:

  • Könyveli a szállító számlákat;
  • Egyezteti a szállítói folyószámlákat, kezeli a nyitott tételeket;
  • Elvégzi a szállítói számlák utalását;
  • Könyveli a tárgyi eszköz beruházásokat;
  • Könyveli a hó végi zárással kapcsolatos tételeket;
  • Menedzseli a szállítói kapcsolatok pénzügyi rendezését.

Mitől leszel sikeres pályázó?

  • Szakirányú, számviteli középfokú végzettség;
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete;
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés;
  • Gyorsaság, precizitás, önállóság;
  • Kiváló kommunikációs képesség, proaktivitás;
  • Jó problémamegoldó, elemző és döntéshozó képesség.

Előnyként értékeljük:

  • Monotonitás tűrés;
  • Könyvelés, illetve pénzügyi ügyintézés terén szerzett tapasztalat;
  • Mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Kulcs-Soft szoftver ismerete.

Amit kínálunk:

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
  • A tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel;
  • Próbaidő után heti két nap home office lehetőség;
  • Személyre szabható Cafeteria juttatás;
  • Csapatmunka mellett önálló, felelős munkavégzés biztosítása;
  • Csatlakozási lehetőség mobiltelefon flottába;
  • Minden hónapban egyszer közös reggeli;
  • Munkavállalói résztulajdonosi program;
  • Élet- és egészségbiztosítás.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Számviteli-pénzügyi munkatárs” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást az Adatvédelem menüpontban a "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű dokumentum tartalmazza.