Senior rendszergazda

Főbb feladatok:

•    Szoftver és hardver infrastruktúra üzemeltetése, fejlesztése;
•    Rendszerszoftverek működésének optimalizálása;
•    Linux és Windows szerverek üzemeltetése;
•    Vmware infrastruktúra üzemeltetése;
•    Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben;
•    Kapcsolattartás a társterületekkel és beszállítókkal;
•    Hálózat és architektúra tervezése, kialakítása, dokumentációk készítése.

A munkakör betöltésének feltételei:

•    Microsoft technológiák magas szintű ismerete (Windows Server, Active Directory, File share, Exchange);
•    Powershell magas szintű ismerete;
•    Több éves elméleti és gyakorlati tapasztalattal rendelkezik a következő témákban: VmWare, Veeam, Storage és SAN ismeretek;
•    Hasonló területen szerzett legalább 5 éves tapasztalatot;
•    Szakirányú, informatikai/műszaki végzettség;
•    Strukturált gondolkodás;
•    Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

•    Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
•    Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
•    Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
•    A tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség;
•    Csapatmunka mellett önálló, felelős munkavégzés biztosítása.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Senior rendszergazda” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

(Szükséges a továbblépéshez.)