Marketing munkatárs

Főbb feladatok, amivel várunk:

  • Társterületekkel történő aktív együttműködés (értékesítés, termékfejlesztés);
  • Hirdetési kampányok szervezése, megvalósítása, nyomon követése;
  • A Bank online tartalmainak előállítása, social media felületeinek kezelése, weboldalának karbantartása, frissítése, naprakészen tartása;
  • A Bank papír alapú kiadványainak terveztetése, naprakészen tartása, gyártatása (pl. leafletek, plakátok);
  • A Bank által szervezett rendezvények, események előkészítése, azokon gördülékeny lebonyolításában történő részvétel;
  • Sajtófigyelés, sajtóközlemények, cikkek írása;
  • Reklámtárgyak beszerzése, terveztetése;
  • A marketing terület adminisztratív feladatainak ellátása (szerződések, számlák, stb.);
  • A marketing terület költségeinek pontos és naprakész nyilvántartása, monitorozása, egyeztetés a Bank számviteli területével.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Releváns területen megszerzett egyetemi, főiskolai végzettség;
  • Legalább 3 év marketing területen szerzett tapasztalat;
  • Jó szervező- és kommunikációs készség, proaktív hozzáállás, projektszemlélet;
  • Elkötelezettség a fenntarthatóság, a tudatosság és felelős gondolkodásmód iránt;
  • Nagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság;

 Előnyt jelent:

  • Grafikai programok használatában szerzett jártasság (Photoshop, InDesign);
  • Webszerkesztési tapasztalatok;
  • Aktív társadalmi szerepvállalás.

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás állás, határozott 1 éves munkaszerződés;
  • Barátságos légkör, összetartó és elkötelezett közösség;
  • Értékteremtő, önmegvalósításnak teret engedő tevékenység;
  • Az Andrássy út 98. legszínesebb irodája + home office lehetőség;
  • A teljes marketingtevékenységre való rálátás, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Csapatmunka mellett önálló, felelős munkavégzés biztosítása.

Hogyan jelentkezhetsz?

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent felsorolt elvárásoknak, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod - „Marketing munkatárs” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a következő e-mail címre: karrier@magnetbank.hu
A MagNet Közösségi Bankról és a küldetésről
itt tájékozódhatsz.

(Szükséges a továbblépéshez.)