Lakossági hitelkezelési munkatárs

Főbb feladatok:

•    Lakossági jelzáloghitelek utógondozása;
•    Riportok, kimutatások készítése, monitoring feladatok ellátása, aktív közreműködés az egyes jelentésszolgálati kötelezettségek teljesítésében;
•    Ügyfél tájékoztatók elkészítése; jogszabályi változások lekövetése;
•    KHR-t érintő feladatok ellátása;
•    Részvétel a területet érintő meghatározott projektekben;
•    Ügyfélkérelmek feldolgozása és kezelése, hiánypótlások nyomon követése, tartozás kimutatások, elszámolások elkészítése, földhivatali ügyintézés;
•    A moratórium időszakát érintően az ügyfélkérelmek véleményezése, átstrukturálási javaslatok készítése, késedelmes fizetések okainak feltárása, fizetésképtelenségi eljárásban és azon kívüli egyezségi javaslatok kidolgozása és ellenőrzése, szerződések készítése és egyedi módosítása.

A munkakör betöltésének feltételei:

•    Felsőfokú végzettség;
•    Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat;
•    MS Office alkalmazások magas szintű ismerete elvárás (Word és Excel);
•    Precizitás; terhelhetőség, rugalmasság;
•    Megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent:

•    Gazdasági, jogi felsőfokú végzettség;
•    Középfokú, aktív angol nyelvtudás;
•    Vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

•    Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
•    Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
•    Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör;
•    A tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség;
•    Csapatmunka mellett önálló, felelős munkavégzés biztosítása.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Lakossági hitelkezelési munkatárs” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

(Szükséges a továbblépéshez.)