Karbantartó

Főbb feladatok:

•    Ellátja a Banknál a napi munkája során adódó karbantartási feladatokat;
•    Közreműködik a Bank zavartalan működését szolgáló technikai üzemeltetési háttér biztosításában;
•    Közreműködik a Bank zavartalan működésének biztosításához szükséges eszközök beszerzésében, szállításában;
•    Részt vesz a leltározási munkákban.

A munkakör betöltésének feltételei:

•    2-3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
•    Villanyszerelői végzettség előnyt jelent;
•    Legalább B kategóriájú jogosítvánnyal rendelkezik;
•    Csapatmunka mellett önálló, felelősségteljes munkavégzés;
•    Megbízhatóság, gyorsaság, precizitás;
•    Jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

•    Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
•    Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
•    Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Karbantartó” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

(Szükséges elfogadni a továbblépéshez.)