Junior felügyeleti riporting szakértő

Főbb feladatok, amivel várunk:

• Havi és negyedéves felügyeleti jelentés táblák összeállítása;
• Nemzetközi számviteli sztenderdek naprakész ismerete;
• Negyedéves leányvállalati konszolidációs feladatok;
• Rendszerekből előállított jelentések tartalmi ellenőrzése, felülvizsgálata;
• Jelentésekhez kapcsolódó és konszolidációs menedzsment riportok elkészítése.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

• Felsőfokú gazdasági végzettség;
• IFRS mérlegképes vizsga vagy ACCA DipIFR;
• Magabiztos Excel tudás;
• Minőségi munkavégzés, gyorsaság, precizitás, terhelhetőség;
• Csapatmunka, proaktivitás.

Előny, de nem elvárás:

• A hitelintézetek számára előírt felügyeleti jelentések ismerete, gyakorlati alkalmazása;
• Casir rendszer tapasztalat;
• SQL lekérdezések ismerete.

Amit kínálunk:

• Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
• Komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség;
• Gyönyörű munkakörnyezet inspiráló modern irodában az Andrássy úton.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Junior felügyeleti riporting szakértő” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

(Szükséges elfogadni a továbblépéshez.)