Junior banki tanácsadó

Főbb feladatok:

•    A Közösségi Bank üzenetének képviselete az ügyfelek felé
•    Lakossági és kisvállalati ügyfelek minőségi kiszolgálása és az ügyfél elégedettség biztosítása
•    Számla-, betét- és hiteltermékek tanácsadása, értékesítése, ügyintézése
•    Forint- és valuta pénzkezelési tevékenység

A munkakör betöltésének feltételei:

•    Motiváció új szakma elsajátítására és ügyfélkapcsolatok kialakítására
•    Legalább középfokú végzettség
•    Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás
•    Érdeklődés a felelős pénzügyi modellek iránt

Kívánt jellemvonások:

•    Etikus, toleráns, magas erkölcsi normák szerint él
•    Érzékeny a társadalmi és civil ügyek iránt
•    Motivált, szereti a szakmáját és az ügyfeleket
•    Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezik
•    Megbízható, felelősségteljes
•    Precíz, hatékony a probléma és konfliktuskezelésben

Előnyt jelent:

•    Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
•    Pénzkezelési gyakorlat és valuta pénztárosi vizsga
•    Banki rendszerek és MS Office gyors használata
•    Ügyfélkiszolgálásban jártasság
•    Civil szervezetek ismerete
•    Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

•    Barátságos légkör, elkötelezett csapat
•    Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet
•    Kellemes és kulturált munkakörnyezet
•    Új szakma elsajátítása, támogató környezetben
•    Lehetőség a tudatos pénzügyi szemlélet elterjesztésére

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed és a kiírási feltételeknek megfelelsz, fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével „Junior banki tanácsadó” tárgy megjelölésével a karrier@magnetbank.hu címre várjuk.

(Szükséges elfogadni a továbblépéshez.)