IT architect / Senior rendszergazda

Főbb feladatok, amivel várunk:

• Windows és Linux alapú környezetek üzemeltetése;
• Rendszerek bevezetésének támogatása, szoftverek frissítése;
• Hálózat és architektúra tervezése, kialakítása, dokumentációk készítése.

A munkakör betöltésének feltételei:

• Magas szintű Linux és/vagy Windows szerver ismeret;
• 10 év szakmai tapasztalat;
• Pénzügyi tranzakciós rendszerek ismerete;
• Informatikai végzettség.

Előnyt jelent:

• SQL ismeretek;
• Java, Docker, Jenkins, Zabbix üzemeltetési tapasztalat;
• Bash scripting;
• VmWare ismerete;
• Banki üzemeltetési tapasztalat;
• Magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
• B kategóriás jogosítvány;
• Elkötelezettség a fenntarthatóság, a tudatosság és felelős gondolkodásmód iránt.

Amit kínálunk:

• Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
• Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
• Csapatmunka mellett önálló, felelős munkavégzés biztosítása.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent felsorolt elvárásoknak, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod - a „IT architect" tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a következő e-mail címre: karrier@magnetbank.hu

(Szükséges elfogadni a továbblépéshez.)