IOS fejlesztő

Feladataid lesznek:

•    Mobilapplikációk tervezése és fejlesztése iOS platformon
•    Fejlesztéssel kapcsolatos problémák kiküszöbölése, szűk keresztmetszet és hatékonyság vizsgálata
•    Javaslattétel, alternatív megoldások keresése fejlesztői feladatokkal kapcsolatban
•    Kód reviewban való részvétel
•    Clean code elvek betartása

Mit várunk tőled:

•    Min 3 éves IOS fejlesztésben szerzett tapasztalatot
•    Apple design guideline tapasztalatot
•    Rendszerszemléletet és kezdeményezőkészséget
•    Felelősségteljes munkavégzést, kreatív feladatok iránti nyitottságot
•    Tudj önállóan és csapatban is dolgozni
•    Git ismeret
•    REST
•    MVC/MVVM
•    CoreData, Realm, SQL (PostgreSQL)
•    Swift
•    CocoaPods

Előnyt jelenthet:

•    Android fejlesztésben szerzett tapasztalat (kotlin, java)
•    Automata tesztek írásában és karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

•    Barátságos légkör, elkötelezett csapat
•    Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet
•    Feladatok, projektek komplexitása, szakmai fejlődési lehetőség
•    Csapatmunka mellett önálló, felelős munkavégzés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod - „IOS fejlesztő” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

(Szükséges a továbblépéshez.)