Fiókvezető - Keszthely

  • Keszthely
  • Fiókhálózat
  • Teljes munkaidő

Az alábbi feladatokkal várunk:

  • A bankfiók értékesítési terveinek megvalósítása;
  • Kreatív, újító ötletek alkalmazása a fiók közösségi szolgáltatásainak magas színvonalú biztosítása érdekében;
  • Ügyfél-akvizíciós feladatok ellátása;
  • A fiók kiemelt ügyfeleivel történő rendszeres kapcsolattartás;
  • A Közösségi Banki értékek és küldetés alapján személyre szabott tanácsadás az ügyfelek részére;
  • A fiók munkatársaival kapcsolatos vezetői feladatok koordinálása;
  • Hitelkérelmek, előterjesztések továbbítása a megfelelő döntési szint felé, a belső szabályzatoknak megfelelő formában és tartalommal;
  • A fiók működésének és gazdálkodásának irányítása
  • A fiókban a vezetői ellenőrzés összehangolt működésének biztosítása.

Jelentkezz hozzánk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Hitelintézetnél szerzett legalább 3 éves szakmai gyakorlat;
  • Banki rendszerek és MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismeretével bírsz;
  • Pénzügyi / gazdasági végzettséged van;
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés;
  • Gyorsaság, precizitás, önállóság;
  • Kiváló kommunikációs képesség, proaktivitás;
  • Jó problémamegoldó, elemző és döntéshozó képesség.

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Civil szervezetek ismerete;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Középfokú, aktív angol és/vagy német nyelvismeret.

Kívánt jellemvonások:

  • Etikus, toleráns, magas erkölcsi normák jellemeznek;
  • Társadalmi ügyek iránti érzékenység;
  • Motiváltság, szereted a szakmádat és az ügyfeleket;
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • Együttműködő és energikus vagy és
  • Precíz, hatékony a probléma és konfliktuskezelésben.

Miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet
  • Lehetőség a tudatos pénzügyi szemlélet elterjesztésére
  • Cafetéria, egészség- és életbiztosítás;
  • Céges autó és mobiltelefon;
  • Céges programok és csapatépítő rendezvények;
  • Minden hónapban egyszer közös reggeli;
  • Munkavállalói résztulajdonosi program.

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, és úgy látod, hogy megfelelsz a fent említett elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes, szakmai, magyar nyelvű önéletrajzod küldd el - az "Fiókvezető - Keszthely" tárgy megadásával -, bérigényed feltüntetésével a következő e-mail címre: karrier@magnetbank.hu

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást az Adatvédelem menüpontban a "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű dokumentum tartalmazza.