Felügyeleti riporting szakértő

  • Budapest
  • Riporting
  • Teljes munkaidő

Mit érdemes tudnod a MagNet Bankról?

  • Több mint 25 éve működünk nyereségesen 100%-ig magyar magántulajdonban
    lévő kereskedelmi bankként.
  • A hazai bankpiacon - egyedülálló módon - közösségi bankként vagyunk jelen,
    a nemzetközi értékalapú bankokhoz (GABV) tartozunk.
  • 2019-ben elnyertük az Év Társadalmilag Felelős Bankja örökös díjat a
    Mastercard Év Bankja versenyen.

Az alábbi feladatokkal várunk:

  • Az MNB részére jogszabály alapján teljesítendő (napi, havi, negyedéves) felügyeleti jelentések elkészítése egyedi és konszolidált szinten, elsősorban FINREP jelentések készítése és küldése;
  • A jelentésekhez kapcsolódó ellenőrzések kialakítása, időszaki változások szakmai követése;
  • Részvétel a területet érintő projektekben és az új adatszolgáltatások bevezetésének specifikálásában, tesztelésében;
  • Aktív részvétel a controlling és jelentésszolgálati adatpiac fejlesztésében.

  • Gazdasági területen szereztél felsőfokú végzettséget (pénzügyi vagy számvitel szakirány előnyt jelent);
  • Hasonló banki területen már 1-3 éves tapasztalatot szereztél;
  • Magas szintű Excel tudásod van, jártasság SQL programnyelvben előnyt jelent;
  • Munkádat pontosan, felelősségteljesen végzed;
  • Képes vagy önállóan és célorientáltan megoldani problémákat;
  • Nem jelent gondot több feladat párhuzamos elvégzése.

Miért érdemes nálunk dolgozni:

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
  • Céges laptop, távoli munkavégzésre való lehetőség;
  • Szakmai tudásodat folyamatosan fejlesztheted, a bank teljes működését nyomon követheted komplex feladatokon keresztül;
  • Inspiráló környezetben dolgozhatsz egy szép új irodaházban, a belvárosban;
  • Megismerheted a hazánkban egyedülálló közösségi bank küldetését és értékeit;
  • Személyre szabható cafeteria juttatás a belépés napjától;
  • Céges programok és csapatépítő rendezvények;
  • Csatlakozási lehetőség mobiltelefon flottába;
  • Minden hónapban egyszer közös reggeli;
  • Munkavállalói résztulajdonosi program;
  • Élet- és balesetbiztosítás.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Felügyeleti riporting szakértő” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást az Adatvédelem menüpontban a "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű dokumentum tartalmazza.