Felügyeleti riporting szakértő

Az alábbi feladatokkal várunk:

•    Az MNB részére jogszabály alapján teljesítendő (napi, havi, negyedéves) felügyeleti jelentések elkészítése egyedi és konszolidált szinten;
•    A jelentésekhez kapcsolódó ellenőrzések kialakítása, időszaki változások szakmai követése;
•    Részvétel a területet érintő projektekben és az új adatszolgáltatások bevezetésének specifikálásában, tesztelésében;
•    Aktív részvétel a controlling és jelentésszolgálati adatpiac fejlesztésében.

•    Gazdasági területen szereztél felsőfokú végzettséget (pénzügy vagy számvitel szakirány előnyt jelent);
•    Hasonló banki területen már 1-3 éves tapasztalatot szereztél;
•    Magas szintű Excel tudásod van, jártasság VBA, SQL programnyelvben előnyt jelent;
•    Munkádat pontosan, felelősségteljesen végzed;
•    Képes vagy önállóan és célorientáltan megoldani problémákat;
•    Nem jelent gondot több feladat párhuzamos elvégzése.

Miért érdemes nálunk dolgozni:

•    Versenyképes jövedelem, céges laptop, távoli munkavégzésre való lehetőség;
•    Szakmai tudásodat folyamatosan fejlesztheted, a bank teljes működését nyomon követheted komplex feladatokon keresztül;
•    Részese lehetsz egy jó hangulatú fiatal csapatnak;
•    Közvetlen légkörben valósíthatod meg önmagad, nyitottak vagyunk az ötleteidre;
•    Inspiráló környezetben dolgozhatsz egy szép új irodaházban, a belvárosban;
•    Megismerheted a hazánkban egyedülálló közösségi bank küldetését és értékeit.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Felügyeleti riporting szakértő” tárgy megadásával, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

A MagNet Bank Zrt. az álláspályázatokkal kapcsolatban, mint önálló adatkezelő jár el. Az álláspályázattal kapcsolatos részletes adatkezelési tájékoztatást a MagNet Bank weboldalán megtalálható "Kiegészítő Adatkezelési Tájékoztató álláspályázatot benyújtók részére" elnevezésű adatkezelési tájékoztató tartalmazza.

(Szükséges a továbblépéshez.)