Controlling, Riporting és BI területvezető

Főbb feladatok, amivel várunk:

•    A Magyar Nemzeti Bank felé teljesítendő adatszolgáltatási rendszer működtetésének felügyelete;
•    A kapcsolódó hazai és EU jogi szabályozás, felügyeleti előírások és elvárások naprakész ismerete, nyomon követése, beépítése a belső működésbe;
•    A vezetői információs rendszer működtetése, fejlesztési lehetőség megfogalmazása és adaptálása;
•    Döntés előkészítő elemzések, riportok készítésében, üzleti tervezésben aktív közreműködés;
•    A Riporting és controlling terület kiszolgáló adattárházi és adatpiaci fejlesztések irányának meghatározásában való aktív részvétel;
•    Az területen dolgozó munkatársak szakmai támogatása és koordinációja.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

•    Felsőfokú gazdasági végzettség;
•    Minimum 3-5 év releváns bankszakmai területen szerzett munkatapasztalat;
•    MS Office magas szintű ismerete (Word, Excel, Access), SQL gyakorlat;
•    Angol aktív nyelvtudása;
•    Kiváló kommunikáció és szervezőképesség;
•    Határozott fellépés, proaktív, megoldásorientált személyiség.

Előny:

•    A hitelintézetek számára előírt felügyeleti jelentések ismerete;
•    Vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

•    Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
•    Komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség;
•    Remek csapatban önálló, felelős munkavégzés;
•    Home office lehetőség;
•    Gyönyörű munkakörnyezet inspiráló modern irodában, Budapesten, az Andrássy úton.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - „Controlling, riporting és BI területvezető” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

(Szükséges a továbblépéshez.)