Controlling és BI munkatárs

Az alábbi feladatokkal várunk:

•    Részt veszel a havi, negyedéves, éves controlling jelentések összeállításában és az éves üzleti tervezésben;
•    Eseti elemzéseket, kimutatásokat készítesz, modelleket állítasz össze, jövedelmezőségi számításokhoz adatokat kérdezel le és elemzed azokat;
•    Részt veszel a havi zárási és főkönyvi rekonsziliációs folyamatokban;
•    Részt veszel a felügyeleti jelentésekhez szükséges adatok feltérképezésében, biztosítod a controlling és felügyeleti jelentések adattartalma közötti összhangot;
•    Aktívan részt veszel a területet érintő projektekben, valamint a controlling adatpiac és az adatok felhasználását segítő önkiszolgáló BI megoldások kialakításában.

•    Szakirányú, pénzügyi vagy számviteli területen szereztél felsőfokú végzettséget;
•    Banki és/vagy controlling területen van már 1-3 éves banki tapasztalatod;
•    Jól ismered a banki hiteltermékeket;
•    Kiemelkedő Excel tudásod van (leteszteljük);
•    Használtál már Power BI-t vagy más önkiszolgáló BI alkalmazást;
•    SQL programnyelv ismeretedet pedig előnyként vesszük;
•    Munkádat pontosan, felelősségteljesen végzed;
•    Képes vagy önállóan és célorientáltan megoldani problémákat.

Miért érdemes nálunk dolgozni:

•    Szakmai tudásodat folyamatosan fejlesztheted, a bank teljes működését nyomon követheted komplex feladatokon keresztül;
•    Részese lehetsz egy jó hangulatú, fiatal csapatnak;
•    Közvetlen légkörben valósíthatod meg önmagad, mert nyitottak vagyunk az ötleteidre;
•    Inspiráló környezetben dolgozhatsz egy szép új irodaházban, a belvárosban;
•    Ha van kutyád, őt is behozhatod;
•    Megismerheted a hazánkban egyedülálló közösségi bank küldetését és értékeit.

Kérjük, küldd el az alábbiakat:

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent felsorolt   elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod - a „Controlling és BI munkatárs” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a következő e-mail címre: karrier@magnetbank.hu

(Szükséges a továbblépéshez.)