Banki tanácsadó (fióki ügyintéző)

Fő feladatok:

  • A Közösségi Bank üzenetének képviselete az ügyfelek felé
  • Lakossági és kisvállalati ügyfelek minőségi kiszolgálása és az ügyfél elégedettség biztosítása
  • Lakossági ügyfelek részére ingatlanhitel ügyintézés
  • Számla-, betét- és hiteltermékek tanácsadása, értékesítése, ügyintézése
  • Forint- és valuta pénzkezelési tevékenység

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Valuta pénztárosi vizsga
  • Pénzkezelési gyakorlat
  • Banki rendszerek és MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Legalább középfokú gazdasági végzettség

Kívánt jellemvonások:

  • Etikus, toleráns, magas erkölcsi normák szerint él
  • Társadalmi ügyek iránt érzékeny
  • Motivált, szereti a szakmáját és az ügyfeleket
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Precíz, hatékony a probléma és konfliktuskezelésben

Előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • Lakossági ingatlanfedezetes hitelezésben szerzett 1-3 éves munkatapasztalat
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga, vagy azzal egyenértékű végzettség
  • Civil szervezetek ismerete

Amit kínálunk:

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, és úgy látod, hogy megfelelsz a fent említett elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes, szakmai, magyar nyelvű önéletrajzod küldd el - a "banki tanácsadó" tárgy megadásával -, bérigényed feltüntetésével a következő e-mail címre:karrier@magnetbank.hu

(Szükséges elfogadni a továbblépéshez.)