Adattárház szakértő

Feladataid lesznek:

•    Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés az üzleti és felhasználói területekkel, külső szállítókkal;
•    Banki adattárház fejlesztése, tervezésében való részvétével;
•    Adat-transzformációk (ETL) fejlesztése;
•    Adattárház optimalizálása;
•    Futó és előkészítés alatt lévő projektekben szakértői részvétel az adattárházi stratégiai célok szem előtt tartásával;
•    Projektek teljes életútja alatt a projekt IT – IT Adattárház oldali teljes körű támogatása.

Mit várunk tőled:

•    ETL eszközök ismerete;
•    Önálló feladatmegoldó képesség;
•    Banki adatmodellek gyors megértése és átlátása;
•    Feladatok megfelelő minőségű dokumentálása, azok napra kész tartása.

Rendelkezz az alábbi ismeretekkel:

•    Magas szintű SQL;
•    MS SQL;
•    BI eszközök alapos ismerete.

Előnyt jelenthet:

•    Banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
•    Adattárház-adatpiac fejlesztési tapasztalat;
•    Angol nyelv – szakmai tartalmak megértése, megismerése;
•    Adattárház archiválási folyamatok kialakításában, azok végrehajtásában szerzett tapasztalat;
•    Reverse engineering módszerben szerzett tapasztalat;
•    SSIS, SSMS, SSDT készségszintű ismerete;
•    C# programozási tapasztalat – apróbb feladatok, részfeladatok megvalósításához scriptek írása;
•    Rendszerszintű gondolkodásmód a feladatok párhuzamosságának, esetleges függőségeinek felismerése és kezelése céljából.

Amit kínálunk:

•    Barátságos légkör, elkötelezett csapat;
•    Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet;
•    Feladatok, projektek komplexitása, szakmai fejlődési lehetőség;
•    Csapatmunka mellett önálló, felelős munkavégzés;
•    Otthoni munkavégzés személyes egyeztetés alapján.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és úgy látod, megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, küldd el fényképes önéletrajzod - „Adattárház szakértő” tárgy megadásával -, bérigény feltüntetésével a karrier@magnetbank.hu e-mail címre.

(Szükséges a továbblépéshez.)