Karrier, állásajánlatok | MagNet Bank

MagNetBank

Közösségi bank

Aktuális állásajánlataink

Elkötelezettség a fenntarthatóság, a tudatosság, az etikus és felelős pénzügyi
gondolkodásmód iránt.

A MagNet Magyar Közösségi Bank az alábbi munkakörökbe keres új munkatársat:

 Fő feladatok

  • A Bank üzenetének képviselete az ügyfelek felé
  • Lakossági és kisvállalati ügyfelek minőségi kiszolgálás és az ügyfél elégedettség biztosítása
  • Számla-, betét- és hiteltermékek tanácsadása, értékesítése forint- és valuta pénzkezelési tevékenység.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügyi/gazdasági területen);
  • Minimum 3-5 év bankszakmai gyakorlat (vállalatfinanszírozás területen);
  • Középfokú angol nyelvismeret;
  • Széles ügyfélkapcsolati rendszer;
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete;
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés;
  • Gyorsaság, precizitás, önállóság;
  • Kiváló kommunikációs képesség, proaktivitás;
  • Jó problémamegoldó, elemző és döntéshozó képesség

Kívánt jellemvonások:

  • Etikus, toleráns, magas erkölcsi normák szerint él
  • Társadalmi ügyek iránt érzékeny
  • Motivált, szereti a szakmáját és az ügyfeleket
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Együttműködő és energikus
  • Precíz, hatékony a probléma és konfliktuskezelésben

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Call center tapasztalat
  • Civil szervezetek ismerete

Amit kínálunk:

  • Barátságos légkör, elkötelezett csapat
  • Értékközösség és felelős pénzügyi szemlélet
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet, változatos munkakör

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, és úgy látod, hogy megfelelsz a fent említett elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes önéletrajzod legkésőbb 2014. november 10-ig küldd el - a "banki tanácsadó" tárgy megadásával -, bérigényed feltüntetésével a következő e-mail címre: karrier@magnetbank.hu

A MagNet Közösségi Bankról és a küldetésről a www.magnetbank.hu/alapfilozofia címen tájékozódhatsz.